Noslēgušies divi (no pieciem) pavasara skrējieniem „Madonas apļi 2015".
Savā vecuma grupā un distancē divas uzvaras izcīnījuši: Rihards Juhnovičs, Krišjānis Kucins, Zane Kļaviņa, Emīls Stiprais, Marita Kiļupa, Renāte Rācenāja, Uģis Jakubovskis, Ilona Pupause, Ilmārs Bērziņš un Zinaīda Rācenāja, bet vienu uzvaru: Agita Lapsa, Krišjānis Beļaunieks, Madars Purviņš un Oļegs Fiļipenko.
Nākamais, trešais, skrējiens būs jau 14. maijā. Uz tikšanos!