Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Muzicējam kopā ar orķestri”

INESE ELSIŅA

Autors • 07.05.2015.

Burtu lielums

Sestdien, 9. maijā, pulksten 16 Madonas kultūras namā notiks Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas konkursa „Muzicējam kopā ar orķestri" laureātu koncerts.
Jaunie talanti uzstāsies kopā ar Vidzemes augstienes kamerorķestri, ko diriģēs Mārtiņš Bergs.

Tradīcija, kas aizsākās divus gadus iepriekš, jau otro reizi aicina uz pavasara koncertu, kur talantīgi bērni ar savu sniegumu iepriecinās klausītājus. Šoreiz koncerts iekrīt Mātes dienas priekšvakarā, tādēļ uz muzikāli pavasarīgu sveicienu īpaši aicinātas māmiņas. Sveicēji būs mūzikas skolas audzēkņi: Zane Gerenberga (klavieres), Ričards Gurskis (vijole), Valters Kriškāns (saksofons), Loreta Ločmele (klavieres), Helēna Gerševica (klavieres), Jete Strazdiņa (trompete), Dagnija Kudure (klavieres), Edvards Rudzītis (klarnete), Everts Smudzis (eifonijs), Norberts Aleknavičs (tuba) un viņu pedagogi: Līga Cepīte, Velga Sokirka, Andrejs Cepītis, Ginta Ludberga, Egons Kliesmets, Tatjana Savicka, Arturs Kloppe.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px