– Kāds ir jūsu skats attiecībā uz Latvijas hokeja izlases izredzēm šāgada pasaules čempionātā Prāgā? – pēc trim mūsējo zaudējumiem vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Vladis: – Katrā ziņā ticība nav zudusi, puiši saņemsies un uzvarēs. Pirmdienas vakarā arī jutām līdzi, bet zviedriem zaudējām ar graujošu rezultātu. Vēl jau spēlēsim ar Šveici, un ir cerība to uzvarēt. Galvenais ir nosargāt vietu elites grupā.
Madonietis Guntis: – Cerības, protams, nav zudušas, un augstākajā grupā jau paliksim noteikti. Pagaidām esam zaudējuši spēcīgākām komandām, un šie zaudējumi jau bija gaidāmi. Īstās spēles mūsējiem vēl tikai sāksies.
Jānis no Jēkabpils: – Hokejam līdzi sekoju, bet šajā čempionātā nevienu spēli vēl gan nav sanācis noskatīties. Ļoti žēl, ka mūsējie pagaidām piedzīvojuši tikai zaudējumus. Cerams, ka nākamajās spēlēs uzvarēsim.
Jānis no Vecsaikavas: – Mēs jau neko pārmest izlasei nevaram, ja ņemam vērā, cik mums Latvijā vispār ir to hokejistu un cik to ir citām valstīm. Jāpriecājas jau par to vien, ka tik daudzus gadus spēlējam A grupā. Turklāt nekas vēl nav zaudēts. Pēc spēles ar Šveici situācija būs skaidrāka. Nedaudz dīvaini, ka NHL zvaigznes pašas piesakās spēlēt Zviedrijas izlasē, turpretī Latvijas NHL zvaigznes ir jālūdzas vai kā Ķēniņš – vispār nav sazvanāms.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA