Madonas pilsētas sporta centrā 9. maijā norisināsies "Madonas novada kauss strītbolā telpās".
Turnīra mērķis ir popularizēt ielu basketbolu Madonas novada jauniešu un iedzīvotāju vidū.Sacensības vada un organizē Madonas novada pašvaldība, par sacensību norisi rūpējas galvenais tiesnesis Agnis Beķeris.
– Madonā basketbola sezona ir beigusies, bet nolēmām izmēģināt strītbolu telpās. Tā būs kā iesildīšanās pirms "Topbumbas" 1. posma, kas tiks organizēts Madonas pilsētas svētku ietvaros 7. jūnijā un netradicionālā vietā – pie strūklakas, – komentēja Agnis Beķeris. Reģistrācija – no pulksten 9, katrā posmā komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Gaidītas ir ne tikai zēnu, arī meiteņu komandas, un, ja kāda pieteiksies, organizatori nolems, kurā posmā šai komandai spēlēt. Pulksten 10 spēlēs U-10 (2006., 2007. g. dz. zēni, meitenes), U-13 (2003. g. dz. zēni, meitenes) vecuma grupu komandas, pulksten 12 – U-16 (2000.-2002. g. dz. jaunieši, jaunietes) un U-19 (1999. g. dz. jaunieši un vīri) komandas.
Sacensības notiks pēc FIBA un "Topbumbas" ielu basketbola noteikumiem. Spēles ilgums – līdz gūtajiem 11 punktiem, bet par 1. un 2., kā arī par 3. un 4. vietu – līdz 15 punktiem. Turnīra uzvarētājas komandas apbalvos ar kausu, bet 1.-3. vietas ieguvējas komandas – ar medaļām.