Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Novada kausa izcīņa strītbolā telpās

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 05.05.2015.

Burtu lielums

Madonas pilsētas sporta centrā 9. maijā norisināsies "Madonas novada kauss strītbolā telpās".

Turnīra mērķis ir popularizēt ielu basketbolu Madonas novada jauniešu un iedzīvotāju vidū.Sacensības vada un organizē Madonas novada pašvaldība, par sacensību norisi rūpējas galvenais tiesnesis Agnis Beķeris.
– Madonā basketbola sezona ir beigusies, bet nolēmām izmēģināt strītbolu telpās. Tā būs kā iesildīšanās pirms "Topbumbas" 1. posma, kas tiks organizēts Madonas pilsētas svētku ietvaros 7. jūnijā un netradicionālā vietā – pie strūklakas, – komentēja Agnis Beķeris. Reģistrācija – no pulksten 9, katrā posmā komandā var pieteikt četrus spēlētājus. Gaidītas ir ne tikai zēnu, arī meiteņu komandas, un, ja kāda pieteiksies, organizatori nolems, kurā posmā šai komandai spēlēt. Pulksten 10 spēlēs U-10 (2006., 2007. g. dz. zēni, meitenes), U-13 (2003. g. dz. zēni, meitenes) vecuma grupu komandas, pulksten 12 – U-16 (2000.-2002. g. dz. jaunieši, jaunietes) un U-19 (1999. g. dz. jaunieši un vīri) komandas.
Sacensības notiks pēc FIBA un "Topbumbas" ielu basketbola noteikumiem. Spēles ilgums – līdz gūtajiem 11 punktiem, bet par 1. un 2., kā arī par 3. un 4. vietu – līdz 15 punktiem. Turnīra uzvarētājas komandas apbalvos ar kausu, bet 1.-3. vietas ieguvējas komandas – ar medaļām.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px