1. maijā pulksten 17 Madonas kultūras namā aicinām kopīgi svinēt Latvijas neatkarību, ko šajā pasākumā vēlamies akcentēt ar neatkarību katram savā domāšanā, prātā, dvēselē, izjūtās.
Paskatīties un ieraudzīt apkārt esošo pasauli caur Mārtiņa Freimaņa skatu prizmu dzejā, dziesmā, mūzikā ar Madonas novada jauniešu skatuvisko izpildījumu.
Koncerta dalībnieki būs tikai Madonas novada radošie jaunieši, kuri ir nākamā paaudze, kam tālāk rokās nodosim mūsu valsts vadības grožus. Uzstāsies: jauniešu vokālā grupa „The sound effect"(vad. Ilze Rijniece), instrumentālā grupa „Frekvence" (Undis Sprūdžs – ģitāra, Atis Kriškāns – bungas, Artūrs Kančs – basģitāra), Artūrs Biķernieks – vokāls un vijole, Kate Lasmane – flauta, Gundega Viļčevska – vijole, deju grupa „Aliens" (vad. Ināra Cakule), deju pāris Jeļena Rudzīte un Lauris Galejs un citi. Sarīkojumā tiks izmantoti kadri no Arvīda Krieva dokumentālās filmas „Freimis", ko pilnībā varēs noskatīties kinoteātrī „Vidzeme" 3. maijā pulksten 17 par ziedojumiem Mārtiņa Freimaņa fondam.
Mārtiņa Freimaņa fonds ir iespēja uzņēmējiem, privātpersonām gan nesavtīgi ziedot dzīves pabērniem, pamestiem dzīvniekiem, gan atbalstīt jauno mūziķu soļus plašajā mūzikas pasaulē. Tieši tāpēc šī koncerta izpildītāji ir Madonas jaunieši – jaunie mūziķi un talanti, kas mēģina atrast un piepildīt sevi. Aicinām atbalstīt Madonas novada augošos talantus!