… ir nesen (11. aprīlī) notikušais pašdarbības kolektīvu koncerts „Tautas dziesmas spēks", kura ideju izauklēja un realizēja kora „Madona" diriģents Jānis Rijnieks.
Daudz dzirdēti dažādu stilu ansambļi, bet koru izpildījumā šajā šovbiznesa laikā dziedātās mūsu, latviešu, tautas dziesmas – pārsteigums!
Piedalījās kori „Madona", „Prauliena", „Inešu muiža". To kopdziedājumos šķita, ka vibrēja dziedātājiem un klausītājiem katra dvēseles stīga, kā bībelisks dzīves ritums tautai. Dziedāja šādā pasākumā nedzirdētas, bet visiem zināmas un sirdij tuvas mūsu dižgaru Emiļa Melngaiļa, Jāņa Cimzes apdares tautas dziesmas (piemēram, „Krauklīts sēž ozolā", „Tumša nakte, zaļa zāle", „Ģērbies, saule, sudrabota", „Saule brida rudzu lauku" un citas). Beidzot Valtera Kaminska apdarē „Bēdu manu, lielu bēdu" radīja gaišu pavasara noskaņu.
Koncertu kuplināja TDA „Vidzeme", tāpat Mazā deju skola – tādi šķelmīgi ņipruļi spurdza pa skatuvi, vēl deju grupa „Madonas dāmas" ieviesa jautrību ar ansambļa noformējumu un „Pļāpiņu dejas" straujumu.
Pasākumu atraktīvi un emocionāli vadīja Madonas pilsētas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule.
Vakara otrajā daļā spēlēja un rotaļas tautiskā garā vadīja Rēzeknes deju ansamblis „Dziga". Viss notika tik prasmīgi un sirsnīgi, ka neviens nejutās lieks.