Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: fotoradari

Redakcija

Autors • 14.04.2015.

Burtu lielums

Vai jūs esat pamanījuši, ka uz autoceļiem atkal ir fotoradari, un vai tie, jūsuprāt, sevi attaisno? – jautājām Madonā sastaptajiem šoferiem.

Valdis no Ošupes: – Fotoradarus esmu manījis diezgan daudzās vietās. Tiem ir liela nozīme tieši attiecībā uz jaunajiem šoferiem, kuri tikai nesen ir ieguvuši šofera tiesības. Tie viņus tomēr rosina kaut nedaudz piedomāt pie tā, kas notiek uz ceļiem, un izvēlēties atļauto ātrumu.

Ivars no Ludzas: – Ar to uzstādīšanu nevajadzētu aizrauties. Vismaz mana vecuma šoferi brauc, ievērojot ceļa zīmes. Protams, tādos atjaunotajos ceļa posmos kā Tīnūži-Koknese, kur ir intensīva kustība un daži joņo ar fantastisku ātrumu, tie gan ir vajadzīgi.

Ligita no Sarkaņiem: – Ir gadījies braukt pa tādiem ceļiem, bet es braucu, ievērojot satiksmes noteikumus. Esmu dzirdējusi, ka uz Tīnūžu-Kokneses ceļa pārgalvīgi brauc jaunieši, kuri neizvēlas pareizo ātrumu, un, iespējams, arī līdzbraucēji mašīnā grib, lai brauktu ar lielāku ātrumu.

Ēvalds no Lubānas: – Tie galvenokārt ir ap Rīgu. Es domāju, ka tiem ir sava pozitīva nozīme, bet es ievēroju satiksmes noteikumus neatkarīgi no radariem. Pie stūres braucu jau 44 gadus, un mani vēl ne reizi nav apstādinājuši policisti un nav arī likuši pūst trubiņā. Acīmredzot, ja noteikumi tiek ievēroti, nevienu bez iemesla neaptur.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px