Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pirmā līga, otrais gads, trešā vieta

GUNTIS LAZDA

Autors • 14.04.2015.

Pirmā līga, otrais gads, trešā vieta
Burtu lielums

Tas ir lielākais pēdējo gadu panākums Madonas vīriešu volejbolā, jo, spēlējot tikai otro gadu Latvijas 1. līgas volejbola čempionātā, ir izcīnītas bronzas medaļas.
Par to jāuzteic visi komandas spēlētāji, kuri noticēja savām spējām, sezonas laikā centās apmeklēt visus treniņus, treniņos un spēlēs darbojās ar pilnu atdevi, kas arī bija noteicošais šī rezultāta sasniegšanā.

Tāpat kā pusfināla spēlēs ar VK "Valka", arī bronzas sērijā ar "Gludi/LM Rīga" komandu bija nepieciešamas visas trīs spēles.
Pirmajā spēlē Rīgā tika piedzīvots zaudējums. Otrajā mājas spēlē mūsu komandas "Madona" spēlētājiem izdevās realizēt savu spēles plānu un uzvarēt pārliecinoši ar rezultātu 3 : 0.
Trešā spēle, kā jau varēja prognozēt, izvērtās ļoti spraiga, jo uzvarēt gribēja abu komandu spēlētāji. Pirmo setu, ar sava bundzinieka un fanu pulciņa saucieniem "Rīga, Rīga!" vētraini atbalstīti, savā labā ar rezultātu 25 : 17 noslēdza rīdzinieki. Šķiet, tieši vēlēšanās parādīt labāko sniegumu saviem daudzajiem līdzjutējiem mūsu komandas spēlētājiem šajā setā traucēja spēlēt brīvi un atraisīti. Otrajā setā turpinājās sīva spēkošanās, un ik pa brīdim vadībā izvirzījās abas komandas. Tomēr viss izšķīrās seta galotnē, kur veiksmīgāki un meistarīgāki bija mūsu komandas spēlētāji, uzvarot setā ar rezultātu 25 : 22. Vēl saistošāka, dažādām situācijām, spēlētāju, treneru un skatītāju emocijām pilna spēle ritēja trešajā un ceturtajā setā, kuros mūsu komandai izdevās uzvarēt tikai setu galotnēs ar divu punktu starpību (25 : 23 un 25 : 23). Gribu uzteikt visus mūsu komandas spēlētājus par izturību ceturtajā setā, kad no sev nelabvēlīga rezultāta 3 : 8 un 7 : 13, parādot labu spēles taktikas izpratni un psiholoģisko noturību, spējām rezultātu izlīdzināt un seta galotnē uzvarēt.
Spēlē tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 3 : 1, bet visā sērijā rezultāts kļuva 2 : 1 mūsu komandas labā.
Pēc spēles LVF sacensību direktore Ināra Brokāne un Madonas novada sporta darba organizators Māris Gailums aicināja komandu spēlētājus nostāties apbalvošanas ceremonijai. Diplomu par ceturto vietu "Gludi/LM Rīga" komandai un kausu par trešo vietu Madonas komandai pasniedza Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs. Medaļas spēlētājiem tiks pasniegtas Saulkrastos 8. maijā viesu namā "Minhauzena Unda" LVF rīkotajā volejbola sezonas noslēguma pasākumā.
Paldies mūsu komandas līdzjutējiem par atbalstu ne tikai mājās, bet arī izbraukuma spēlēs, sporta centra darbiniekiem par sakārtoto zāli līgas spēlēm, Madonas novada domei par finansiālu atbalstu komandai un laikrakstam "Stars" par informatīvo atbalstu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px