3. aprīlī Madonas sporta hallē pirmo reizi norisinājās Madonas čempionāts klinšu kāpšanas sportā ar augšējo drošināšanu Madonas sportistiem ar jau labi apgūtām iemaņām šajā sporta veidā.
Kopumā sacensībās piedalījās 11 dalībnieku – 5 vīriešu kategorijā un 6 – sieviešu. Finālā iekļuva 2 labākie no katras kategorijas pēc kvalifikācijas posma.
Vīriešu finālā 6b grūtības pakāpes maršrutu veica pieredzes bagātie Edmunds Dzilna un Ivars Kārkliņš, un sīvā konkurencē ar 4 punktu pārsvaru uzvarēja Edmunds Dzilna.
Kvalifikācijas posmā labu sniegumu parādīja Emīls Stiprais, kam pietrūka tikai nedaudz, lai iekļūtu finālā, kā arī Krišjānis Kucins un Kārlis Kurtišs.
Savukārt sieviešu finālā 6a grūtības pakāpes maršrutu veica Līga Dreiškina un Lelde Jātniece. Cīņa bija ļoti sīva, ar vienādu punktu skaitu, un uzvaru izšķīra laiks – mazliet spēcīgāka bija Lelde. Trešajā vietā ierindojās Anda Gotlaufa, kam arī pietrūka tikai nedaudz, lai izkļūtu no kvalifikācijas posma. Labu sniegumu parādīja juniore Marta Dzilna, kā arī Dace Kurtiša un Daina Zvirgzdiņa.
Paldies visiem dalībniekiem, kā arī sacensību tiesneses asistentei Sanitai Roģei.
Uz jaunām virsotnēm!