Jau trešo gadu pēc neliela pārtraukuma atsākušies pavasara un rudens skrējieni "Madonas apļi" Priežu kalniņa parkā.
Šopavasar skrējienus iesāksim ceturtdien, 30. aprīlī, pulksten 18 – starts viena, divu un triju apļu skrējienos (apļa garums – 1 km).
Vienu apli skries 10-13 gadu veci zēni un meitenes, divus apļus veiks 14-18 gadu un 50+ vecuma grupas skrējēji. Pārējie – 19-29, 30+ un 40+ grupas skrējēji – startēs triju apļu skrējienos.
Atgādinu, ka 2014. gada skrējienos iesaistījās 38 dalībnieki. Pat visi savas nopelnītās medaļas nepaņēma!
Gaidīsim "Madonas apļos 2015"!