Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Ar jaunu nosaukumu – “Saules lāse”

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 09.04.2015.

Ar jaunu nosaukumu – “Saules lāse”
Burtu lielums

Jau 20 gadu Madonā nama Saules ielā 1 telpās darbojas aptieka. Sākotnēji – kā "Saules aptieka", bet 7. aprīlī apritēja gads, kopš šī aptieka mainījusi īpašniekus, un tā pieder AS "Sentor Farm aptiekas" ar nosaukumu "Saules lāse". Tagad šī aptieka piedzīvojusi arī patīkamas pārmaiņas.

Par pārmaiņām, ieejot aptiekā, liecina izremontētās telpas un mainītais iekārtojums. Tagad tā ir viena plaša zāle, kas mainījusi arī vizuālo noformējumu. Izvietotie jaunie plaukti ļauj pircējam labi pārskatīt plašo aptiekas sortimentu. – Īpašnieki bija ļoti pretimnākoši, kas gan izremontēja telpas, gan izmainīja aptiekas iekārtojumu, gan nomainīja iekārtas. Tagad jūtamies komfortablāk visi – gan darbinieki, gan pircēji. Plašākās, gaišākās telpās strādāt ir patīkamāk. Kaut mainījās īpašnieki, filiāle palika arī Praulienā, kur aptieku vada Līga Kellija. Aptiekā "Saules lāse" Madonā ir palicis daudz kas no iepriekšējā dabas vielu piedāvājuma, aromātiskajām eļļām, ir daudz zāļu tēju, speciālā pārtika. Ir atsevišķs plaukts slimnieku kopšanas piederumiem. Plašāks kļuvis bērnu preču plaukts, klāt nācis arī stomatoloģijas, zobu kopšanas piederumu klāsts. Medikamentu un zāļu sortiments ir plašs, meklējam ceļus, kā nodrošināt visu prasīto, – pastāstīja aptiekas "Saules lāse" vadītāja Valentīna Dāboliņa.
Arī viņai šis ir apaļas darba jubilejas gads. Valentīna Dāboliņa lēš, ka šogad aprit 40 gadu farmaceita profesijā: – 17 gadu vecumā aizgāju mācīties uz augstskolu. Pirmā darbavieta bija Rēzeknē, bet 1984. gadā pārcēlos uz Madonu, kur sāku strādāt par aptiekas vadītāju. Kopš aptieka atrada telpas Madonā, Saules ielā 1, te esmu strādājusi visu laiku.
Kolēģe Diāna Beļakova studē 5. kursā un Madonas aptiekā "Saules lāse" iziet praksi. Viņa atzina, ka kādreiz medicīna nepavisam nav saistījusi: – Biju dzirdējusi no mammas, ka farmaceits tomēr ir pieprasīta profesija, līdz ar to būs darbs. Tā kā skolā bija labas sekmes, šādu izaicinājumu pieņēmu un tagad saprotu, ka tas ir tieši tas, kas man bija vajadzīgs, jo medicīna un farmācija nav garlaicīgas nozares. Aptiekā pārsvarā ir darbs ar cilvēkiem, un mani tas saista, jo nekad nav rutīnas. Kas man patīk šajā aptiekā? Tas, ka ir plašs sortiments, jo varu piedāvāt to labāko, ko zinu un kas vispār ir saražots, un tas ir svarīgi, lai cilvēki vēlētos mūsu aptiekā atgriezties vēl un vēl.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px