Šajā dienā cilvēki visā Latvijā jokoja, bet 20 dambretisti Madonas sporta centrā ļoti pārdomāti un nopietni kausu izcīņas seriāla priekšpēdējā kārtā cīnījās par ieskaites punktiem.
Klāt jau finišs – 15. aprīlī būs seriāla pēdējā, 13., kārta, kad tiks apkopoti rezultāti sezonas septiņos mēnešos un notiks arī uzvarētāju apbalvošana, kurā pie kausiem tiks pa trim veiksmīgākajām kundzēm un jaunietēm, tāpat arī kungiem un jauniešiem. Un pārmaiņas iespējamas arī sacensību noslēguma dienā, jo vēl viss nav "salikts pa plauktiņiem".
Aktīvie liezērieši un dzelzavieši savu organizatoru Elmāra Krampes un Jāzepa Juhneviča vadībā masveidībā krietni pārspēj novada centru. Pieaugušo grupā atkal visus apsteidza madoniete Aina Ivanova, septiņās cīņās iegūstot 17 punktu un pārspējot dzelzavieti Jāzepu Juhneviču (16) un saikavieti Mārtiņu Šulmani (14). Otrajā trijniekā vietas ieņēma madoniete Ilze Priedīte (10), kā arī liezērieši Valda Kalniņa un Elmārs Krampe (abiem pa 9). Jauniešu turnīrā dzelzavieši Guntis Skudra un Dāvis Circāns ieguva pa 16 punktiem. Negaidīti veiksmīgi šajā kārtā cīnījās dzelzaviete Jolanta Lūse (14), apsteidzot madonieti Adrianu Romanovski (12), dzelzaviešus Kasparu Skudru (11) un Dinu Juhneviču (10).