– Vai jūs klausāties Latvijas Radio 2 un vai zināt, ka nupat – 1. aprīlī
– vienīgajam latviešu mūzikas radio apritēja 20 gadu? – jautājām Madonā
sastaptajiem cilvēkiem.
Mirdza no Lauteres: – Es to klausos visu
laiku, no rīta līdz vakaram. Protams, zinu arī par jubileju. Man ļoti
patīk latviešu mūzika, un es pati arī dziedu. Lai radio radošajam
kolektīvam ir spēks un veselība arī turpmākajos gados! Novēlu dažādot
dziesmu repertuāru, lai pārāk bieži neatkārtotos vienas un tās pašas
dziesmas!
Ilona no Jaunpiebalgas: – Pārsvarā klausos tikai šo raidstaciju, un par radio jubileju arī esmu dzirdējusi. Man patīk dziesmas, kā arī tas, ka laiks tiek atvēlēts ziņām, horoskopiem, tāpat – ko pērk un pārdod, citiem vārdiem – klausos visu. Vislabāk man patīk jestrās dziesmas, it īpaši, kad strādāju naktsmaiņā, bet reizēm naktī tiek atskaņotas arī tādas, kas velk uz miegu.
Madoniete Lolita: – Šad tad es to klausos, bet pārsvarā – brīvdienās. Atskatoties uz 20 gadiem, tas tagad raida arī mūsu, jaunākās, paaudzes dziesmas, kuras raisa jaukas atmiņas.
Madonietis Andris: – Es to klausos ļoti bieži, it īpaši, kad braucu ar mašīnu, un, protams, zinu arī par jubileju. Man patīk šajā kanālā atskaņotās dziesmas, tāpat var uzzināt laika ziņas un citus jaunumus. Sveicot jubilejā, novēlu arī turpmāk tikpat veiksmīgi atskaņot populāro latviešu mūziku.