Ar savu jauno koncertprogrammu „No meža mēs nākam" 9. aprīlī pulksten 19 Madonas kultūras namā uzstāsies trio „Melo-M".
Klausītājiem grupa spēlēs gan jaundarbus, gan populārākās melodijas no kolektīva iepriekšējo gadu repertuāra.
Koncertprogrammas „No meža mēs nākam" pamatā ir „Melo-M" dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam. Madonā esam dzirdējuši arī trio „Melo- M" citu mūziķu spēli. Šoreiz Latvijas turnejas koncertos kopā ar „Melo-M" čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu muzicēs pieredzes bagātais sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.
Līdz šim „Melo-M" repertuārā dominēja īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, šoreiz Kārlis Auzāns uzrakstījis savas kompozīcijas, ko iekļāvis „Melo-M" programmā.
Līdztekus jaundarbiem Latvijas turnejas koncertos skanēs populārākie skaņdarbi no iepriekšējo gadu koncertprogrammām, kuri „Melo-M" oriģinālajā un atraktīvajā izpildījumā valdzinājuši klausītājus ne vien pašu mājās, bet arī koncertturnejās tālu aiz Latvijas robežām.