Čehijas pilsētā Pilzenē no 23. līdz 29. martam norisinājās Eropas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā, kurā Latvijas valsts izlasē piedalījās divi Madonas Svaru celšanas kluba dalībnieki – Ieviņa Liģere un Mārtiņš Lielups.
Ieviņa Liģere no Madonas SCK kļuva par Eiropas vicečempioni klasiskajā spēka trīscīņā ar šādiem rezultātiem: 140 kg pietupienos, 82,5 kg spiešanā un 175 kg vilkmē, kas summā veidoja 397,5 kg.
Mārtiņš Lielups, piedaloties svara kategorijā līdz 93 kg vīriem, ieguva 14. vietu. Mārtiņa rezultāts: 220 kg + 145 kg + 235 kg, kas ir 600 kg summā.