Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Kā jūtaties pēc pulksteņa pagriešanas stundu uz priekšu?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 30.03.2015.

Burtu lielums

– Kā jūtaties pirmās darbdienas rītā pēc pulksteņa pagriešanas stundu uz priekšu naktī uz svētdienu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sabīne no Vestienas: – Pirmajā rītā grūtāk bija piecelties, bet tā neko nekur neesmu nokavējusi. Kāds laiciņš jau paies, kamēr pie tā pieradīs. Katrā ziņā man labāk patīk ziemas laiks, labāk patīk dzīvot pēc Saules. Daudz vieglāk un vienkāršāk būtu, ja izvēlētos vienu laiku un pēc tam pulksteņus vairs negrozītu.


Oļģerts no Kalsnavas: – Es jūtos slikti, pat ļoti. Tā arī pasakiet priekšniecībai, ka pulksteņu grozīšana divreiz gadā ir nekam nederīga lieta. Man labāk patiktu visu gadu dzīvot pēc saulītes. Pāreju no viena laika uz otru negatīvi visvairāk izjūt cilvēki. Un droši vien arī mājlopi, bet ko tie, piesieti pie ķēdes, gan var iebilst?


Ritvars no Madonas: – Jūtos normāli, mani tas neietekmē. Arī neko nekavēju, kaut gan man ir agri jāceļas, bet es vienmēr pirms gulētiešanas uzlieku modinātāju. Tagad, kad pulkstenis ir pagriezts stundu uz priekšu, varēs ilgāk strādāt. Man labāk patīk vasaras laiks nekā ziemas.


Jānis no Bērzaunes: – Man nav tik svarīgi, kāds ir laiks – ziemas vai vasaras, bet ļoti nepatīk pulksteņu grozīšana. Neko neesmu nokavējis, bet vismaz pāris nedēļu diskomfortu jūtu. Vienreiz vajadzētu pulksteņus pagriezt un likties mierā.


AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px