Madonas bērnu un jauniešu centrā šobrīd skatāmi Madonas novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa-izstādes darbi.
Konkursa ietvaros skolēni tika aicināti pētīt sava novada zīmes, rakstus un ornamentus, tos ietverot savos zīmējumos un vizuāli plastiskajos darbos. Izstādē apskatāms Kusas, Mētrienas, Sarkaņu, Degumnieku pamatskolas skolēnu paveiktais. Labi pastrādājuši Madonas bērnu un jauniešu centra pulciņu, ko vada skolotājs Māris Karlsons, Rimma Smoļska, Ieva Repša un Ērika Tropa, bērni.
Oriģinālākie un interesantākie darbi tiks sūtīti uz konkursa 2. kārtu, kas notiks 29. aprīlī Cēsīs. Tur savukārt žūrija atlasīs darbus, kas tiks izlikti XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izstādē Rīgā, Latvijas Dzelzceļa muzejā.