Aizvadītajā otrdienā Madonas kultūras namā kopā ar koru virsdiriģentiem strādāja Madonas reģiona skolēnu kori.
Madonas, Lubānas, Cesvaines, Varakļānu un Ērgļu novada skolēnu kori gatavojas XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas notiks Rīgā no 6. līdz 12. jūlijam. Šoreiz ar mūsu kolektīviem kopmēģinājumā strādā Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģenti Edgars Vītols un Gints Ceplenieks. Pirms ceļazīmes uz svētkiem koriem plānotas divas skates: viena notiks Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā 24. aprīlī, kur žūrijā darbosies Aira Birziņa, Dace Kalniņa un Jānis Kļaviņš. Savukārt koru sniegumu otrajā skatē, kas Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā plānota 7. maijā, vērtēs žūrija no Rīgas. Šie profesionāļi noklausīsies koru sniegumu visos Latvijas novados un pēc tam paziņos, kuri skolēnu kori tiks uz dziesmu svētkiem Rīgā.