Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonas volejbolisti sasniedz LČ 1. līgas pusfinālu

GUNTIS LAZDA

Autors • 24.03.2015.

Madonas volejbolisti sasniedz LČ 1. līgas pusfinālu
Burtu lielums

Noslēdzoties pamatturnīram, Madonas komandai sākās izslēgšanas spēles. Tās paredzētas līdz divu spēļu uzvarai. 14. martā savā laukumā notika pirmā spēle.

Sīva spēkošanās izvērtās pirmajā setā, kur Madonas puiši uzvarēja galotnē ar rezultātu 25 : 20.
Otrajā un trešajā setā Madonas komandas pārsvars bija ievērojams – 25 : 15; 25 : 17, un visā spēlē tika izcīnīta uzvara ar 3 : 0.
Svētdien agri no rīta komandai bija jādodas uz Kuldīgu, kur notika otrā atbildes spēle. Pēc piecu stundu gara ceļa madoniešus sagaidīja Kuldīgas sporta namā.
Pirmajā setā līdzvērtīgā cīņā Madonas puišiem izdevās seta galotne. Setā sagaidīta uzvara ar rezultātu 25 : 20.
Otro setu kuldīdznieki sāka ļoti apņēmīgi. Kā septītais spēlētājs Kuldīgas komandai bija daudzie skatītāji, kas ar bungām, taurēm un izsaucieniem centās uzmundrināt savu komandu. Un tā šajā setā – pārliecinoša mājinieku uzvara (25 : 15).
Trešajā setā spēle ritēja ļoti līdzīgi. Tajā labi iesaistījās Sandris Prostakovs, Edgars Ostrovskis un Aleksandrs Šrubs. Pie rezultāta 20 : 20 divas rezultatīvas gremdserves padevās Kasparam Grelim, spēlē pie tīkla precīzs bija Gatis Līcītis, aizsardzībā komandas libero (brīvais aizsargs) – Dzintars Šķēls. Tas ļāva Madonas komandai izcīnīt uzvaru ar rezultātu 25 : 20.
Ceturtais sets noritēja vēl spraigākā cīņā, izvirzoties vadībā te vienai, te otrai komandai. Tikai uzvara šajā setā atstātu Kuldīgas komandai iespēju spēlēt piektajā un uzvarēt visā spēlē. Savu līdzjutēju vētraini atbalstīti, kuldīdznieki seta galotnē izvirzījās vadībā ar 24 : 22. Tomēr Madonas puiši spēja saņemties. Labs bloks padevās Naurim Pulkstenim un Edmundam Maltam, komandas saspēli taktiski pareizi vadīja kapteinis Vasīlijs Trusovs. Seta galotnē servējot, roka nenotrīcēja Andrim Seržānam. Pie rezultāta 24 : 24 kuldīdzniekiem nepalīdzēja pieprasītais pusminūtes pārtraukums. Lielisku bloku uzliekot Gatim Līcītim un iegūstot 26. punktu, Madonas komanda visā sastāvā līksmoja uz laukuma, svinot uzvaru setā (26 : 24), spēlē (3 : 1) un ceturtdaļfinālā (2 : 0), un pirmo reizi komanda spēlēs Latvijas 1. līgas volejbola čempionāta pusfinālā.
Šo spēli aizvadīja KOMANDA!
Paredzams, ka pirmā pusfināla spēle notiks Madonas sporta centrā 28. martā pulksten 15 ar Valkas komandu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px