8. martā Rīgā, sporta manēžā, risinājās LSVS 52. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās. Divdesmit divu kolektīvu (komandu) pulkā bija arī mūsu novada komanda ar 10 dalībniekiem.
Sacensības sākās pēc atklāšanas parādes – pulksten 11.15, bet beidzās pirms pulksten 20.
Kā veicās mūsējiem? Var sacīt – labi. Krietnāku punktu ražu savāca (45 p. – maksimumu, par 1. vietu 15 p., 14…) Zinaīda Rācenāja S-70+ grupā, uzvarot 800 m un 3000 m skrējienā, viņa bija otrā aiz lietuvietes 200 m skrējienā.
Zelts un sudrabs – Dacei Saulītei 3 km soļošanā un lodes grūšanā S-55+ grupā. Divas otrās vietas (sudraba medaļas) izcīnīja Ruta Kozlovska S-55+ grupā – 3 km soļošanā un 3000 m skrējienā. Divas trešās vietas (bronzu) ieguva Vilnis Birkavs V45+ grupā – 60 m skrējienā un tāllēkšanā (pie tam – ar kājas traumu). Vēl trešo vietu izcīnīja Līga Platpīre S-60+ grupā lodes grūšanā un Ansis Deksnis V-70+ grupā tāllēkšanā, kas bija ceturtais 60 m un 200 m skrējienā, savācot 12 punktu katrā disciplīnā.
Divpadsmit punktu arī Līgai Golubevai 3000 m skrējienā S-35+ grupā, Līgai Platpīrei un Dacei Saulītei 200 m skrējienā, Uldim Lapsam V-45+ grupā 200 m skrējienā.
Vēl 11 punktu komandas pūrā deva Māra Rināsa S-45+ grupā 3 km soļojumā, Kārlis Bricis V-60+ grupā lodes grūšanā.
Komanda savāca 259 punktus, paši skaitļojam, ka esam ap 10. vietu.
Paldies par atbalstu un startiem šajos svētkos!