Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: 8. marts

Redakcija

Autors • 03.03.2015.

Burtu lielums

Svētdien – 8. martā – tiks atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, kas joprojām sabiedrībā tiek vērtēta pretrunīgi. – Vai 8. marts ir svētki jūsu ģimenē, un vai jums šajā dienā patīk dāvināt/saņemt ziedus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Raitis no Gulbenes: – 8. marts vēl ir priekšā, tāpēc nezinu, vai un kādus ziedus dāvināšu, bet šie svētki tuvojas kā rūcoša lauva. Bet, ja runājam nopietni, iepriekšējos gados vienmēr esmu sveicis.

Madoniete Valija: – Man sirdī mazliet tie ir svētki. Saņemu arī apsveikumus, bērni dāvina rozes, jo zina, ka tie ir mani mīļākie ziedi. Taču Sieviešu dienu par valsts svētkiem gan noteikt nevajadzētu, brīvdienu jau tāpat ir pietiekami.

Madonietis Aleksandrs: – Tie ir skaisti svētki, kurus atzīmē visā pasaulē, bet 8. martam nav jābūt oficiālai brīvdienai, jo tie, kas grib, sievietes var apsveikt tāpat. Arī padomju laikā šajā dienā dažkārt sanāca strādāt, jo strādāju „Darba sparā", kur darbs bija maiņās.

Dainis no Gulbenes: – Es šajā dienā vienmēr sveicu sievu un dāvinu viņai visskaistākos ziedus, nopērku šampanieti, un mums tie ir ļoti mīļi svētki. Esmu par to, lai Sieviešu dienu noteiktu par svētku dienu un lai tā, tāpat kā agrāk, vienmēr būtu brīva diena. Ne visas sievietes ir mātes, bet arī viņām ir jābūt dienai, kad viņas tiek sveiktas kā sievietes.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px