Šogad par Madonas novada čempionāta kausu spēka trīscīņā cīnījās 13 komandas, bet labā tradīcija netika lauzta – tāpat kā pēdējos gadus arī šoreiz 1. vietas kauss palika Madonā.
SCK "Madona" atlēti kopumā izcīnīja 6 zelta medaļas (Ieviņa Liģere, Roberts Kašs, Aigars Trops, Mārtiņš Lielups, Dainis Stivka, Intars Grāvītis) un 3 bronzas medaļas (Sigita Stuķēna, Aivis Pupausis, Guntis Kovaļevskis).
Jāuzteic SCK "Madona" atlēti, kuriem šīs bija pirmās sacensības, īpaši jaunieši, kuri nenobijās cīnīties kopā ar vīriem un guva savus pirmos personīgos rekordus. Paldies sakām arī visiem pārējiem atlētiem – par izturību.