Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Straujumas otrā valdība

Redakcija

Autors • 16.02.2015.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Laimdotas Straujumas otro valdību un vai tai būtu jāstrādā visus četrus gadus – līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilze no Dzelzavas: – Vismaz dažas pozitīvas iezīmes ir – samazināta pacienta iemaksa par ārstēšanos slimnīcā, nedaudz palielinātas algas mediķiem utt. Taču mūsu valstī daudz kas ir garām, daudzas muļķības ir sastrādājušas jau iepriekšējās valdības, bet attiecībā uz Straujumas otro valdību – lai tā strādā visus četrus gadus.

Kristīne no Dzelzavas: – Esmu par to, lai viņa valdību vadītu visus četrus gadus. Neko labāku tāpat neizveidos. Visvairāk mani priecē, ka ir palielinājies atbalsts ģimenēm ar bērniem.

Maruta no Bērzaunes: – Kopumā valdības darbu vērtēju kā apmierinošu. Lai tā strādā arī turpmāk. Pagaidām nevienu ministru pozitīvā nozīmē īpaši izcelt nevaru, bet man nepatīk satiksmes ministrs. Salīdzinot ar priekštečiem, aktīvāks ir veselības ministrs.

Irina no Mārcienas pagasta: – Manuprāt, Straujumas otrā valdība strādā labi un lai tā strādā visus četrus gadus. No jaunajiem ministriem vislabāk man patīk veselības ministrs Guntis Belēvičs. Pozitīvi vērtēju maksas samazinājumu par ārstēšanos slimnīcā, to, ka trūcīgajiem tiek apmaksātas zāles, utt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px