Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Valentīna dienas svinēšana

Redakcija

Autors • 10.02.2015.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu attieksme pret Valentīna dienas svinēšanu? – tuvojoties Mīlestības svētkiem, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Irina: – Kad man jautā, ko darīšu Valentīna dienā, es jau no skolas gadiem atbildu – svinēšu mammas dzimšanas dienu. Man tā vienmēr ir bijusi ģimenes tradīcija, būtībā dubultsvētki, un tas ir ļoti interesanti, vismaz ne tā, kā citiem. Tā ir laba tradīcija, jo ikdienas steigā mēs bieži vien nepaspējam pateikt viens otram mīļus vārdus, un šī ir tā diena, kad ir iespēja apliecināt savu sirsnīgumu.

Madoniete Karlīna: – Mēs klasē nesvinam, bet parasti skolā kādas dienas iepriekš tiek izveidotas pastkastītes, kad var cits citam sūtīt apsveikumus. Man šie svētki ne pārāk patīk, un arī ģimenē tos nesvinam.

Madoniete Elizabete: – Mana attieksme pret Valentīna dienas atzīmēšanu ir pozitīva, īpaši to gan neatzīmējam, bet šos svētkus allaž atceramies un cenšamies iepriecināt viens otru ar kādu sīkumiņu. Nupat pansionātā apciemoju savu māsu, dāvanā aiznesu glītu krūzīti, jo Valentīna dienā aiziet pie viņas nevarēšu. Man bija dēls Valentīns, kas gāja bojā. Pagājušajā gadā bija liels sniegs un uz kapiem tikt nevarējām, bet šogad aizbrauksim.

Madoniete Alise: – Ģimenē mēs Valentīna dienu nekad neesam svinējuši. Vienīgi tad, ja skolā notiek šiem svētkiem veltīti pasākumi, es piedalos.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px