Madonas sporta halles šā gada dambretes seriāla trešā kārta vērtējama kā pozitīva, jo dalībnieku skaits atkal palielinās.
Ļoti labu sportisko formu sasniegusi madoniete Ilze Priedīte, kas „Sporta laureāta" pasākumā tika nominēta kā spēcīgākā šahiste. Šajā kārtā viņa guva uzvaras piecās spēlēs un tikai divās ar pretiniekiem noslēdza miera līgumu. Iegūti 17 punkti un pirmā vieta. Par trim punktiem atpalika saikavietis Mārtiņš Šulmanis, kam ar punktu mazāk sekoja madoniete Aina Ivanova un kalsnavietis Māris Bārbals. Augsto piekto vietu ieņēma Dzelzavas skolēns Guntis Skudra, aiz viņa – liezērietis Elmārs Krampe. Līdzvērtīgu sniegumu dzelzavietim Jāzepam Juhnevičam uzrādīja debitante – mazā Liezēres meitenīte Terēze Stepiņa (abiem 9 p.). Sešu punktu guvums –
madoniešiem Adrianam Romanovskim un Dzintaram Lindenam, trīs – liezērietei Vinetai Mikovičai.
Pēc Liezēres pagasta atklātā čempionāta dambretisti atkal Madonā tiksies 18. februārī.