Gleznotāja, pirmās mākslas skolas Latvijā (Madonā) pamatlicēja un direktora, izcilā pedagoga Jāņa Simsona gleznas jau drīz atkal būs skatāmas Rīgā.
Vairāk nekā mēnesi ar Jāņa Simsona radošo mantojumu varēs iepazīties gleznu izstādes apmeklētāji Imantā. Izstādes atklāšanas sarīkojums Dienas centrā „Mēs" (Imantas 8. līnija 1, k-3) iecerēts 6. februārī pulksten 14. Tajā solījusies būt klāt arī mākslinieka dzīvesbiedre Daiga Simsone. Izstāde pilnībā būs apskatāma no 6. februāra līdz 20. martam katru darbdienu no pulksten 10 līdz 16. Izstādes atklāšanas brīdī muzikālu noskaņu radīs dziedošās Vītolu ģimenes galva Jānis Vītols. Jāpiebilst, ka Dienas centra „Mēs" vadītāja ir madoniete Rudīte Kumsāre.