Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad Gulbenes novada atklātais čempionāts dambretē notiks trīs kārtās. Uz tā pirmo kārtu ieradās arī 9 madonieši. Cīņā par novada medaļām iesaistījās 19 dambretisti.
Pirmo reizi jaunieši spēlēja atsevišķā grupā, bet kundzēm tomēr bija jāspēlē kopējā grupā ar kungiem. Nokavējis divas pirmās sacensību kārtas, ieradās arī bijušais madonietis Rolands Luiks, taču viņam startēt neatļāva, jo „lielo" grupā dalībnieku skaits bija pārskaitlis – 14.
Jauniešu grupā starp 5 dalībniekiem pēc divu riņķu sistēmas pārliecinošu uzvaru guva dzelzavietis Guntis Skudra, uzvarot visās astoņās partijās. Jaungulbenes zēns Rolands Priedeslaipa atpalika par 4 punktiem (treneris Jānis Ļoļāns). Dzelzaviete Dina Juhneviča zēnu konkurencē ieguva 5 punktus.
Pieaugušo konkurencē nevienam dalībniekam neizdevās izbēgt zaudējuma rūgtuma. No iespējamiem 14 punktiem ar iegūtajiem 10 labākie bija (pēc koeficientu aprēķināšanas): dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, kā arī gulbenieši Andrejs Ābelīte un Jānis Ļoļāns. Tikai punkts mazāk – saikavietim Mārtiņam Šulmanim un gulbenietim Jānim Bokalderam. Mazāk veiksmīgs šoreiz gulbenieša Dzintara Znota starts – tikai 8 punkti un iegūta 6. vieta. Ar 7 punktu guvumu samierinājās kalsnavietis Māris Bārbals, gulbenietis Rainis Ilgažs un madoniete Aina Ivanova. Vēl par punktu mazāk bija dzelzavietes Līgas Skudras kontā, viņai ar 5 punktiem sekoja Gulbenes soļotājs Jāzeps Odumiņš, bet 4 punkti bija viņa novadniekam Voldemāram Pērkonam un liezērietim Elmāram Krampem. Starpnovadu debitante liezēriete Vineta Mikoviča samierinājās ar 2 punktiem.
Sacensību turpinājums ieplānots 14. martā (100 lauciņu dambretē).