Cēsu pilsētas sporta skola no 9. līdz 11. janvārim organizēja 18. starptautisko basketbola turnīru, kurā piedalījās 38 komandas no četrām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.
No Madonas BJSS turnīrā startēja 2003. g. dz. zēnu komanda. Desmit komandu bija sadalītas divās apakšgrupās – mūsu pretinieku grupā bija divas Latvijas un divas Igaunijas komandas.
9. janvārī mūsu komanda uzvarēja VEF-B komandu ar rezultātu 58 : 45 (E. Skuja – 16 p., R. Ostrovskis – 10 p.), otrajā spēlē zaudējām komandai „Salva Rock Tartu" (EST) ar rezultātu 41 : 49 (E. Skuja – 23 p., R. Ostrovskis – 7 p.).
Savukārt 10. janvārī mūsu zēni guva uzvaru pār „Palliklubi Tartu" (EST) ar rezultātu 52 : 46 (E. Skuja – 22 p., M. Zeltkalns – 12 p.), un arī otrajā dienas spēlē viņi izcīnīja smagu uzvaru pār vietējo Cēsu komandu ar rezultātu 40 : 38 (E. Skuja – 14 p., R. Ostrovskis – 7 p.).
Apakšgrupā trim komandām bija pa trim uzvarām un vienam zaudējumam. Izrādījās, ka mums pietrūka 6 punktu jeb 3 grozu, lai cīnītos par 1. vai 3. vietu turnīrā. Bet pozitīvi tas, ka turnīra pēdējā dienā spēlē par 5. vietu atkal varējām cīnīties pret kaimiņu „Rapla" (EST) komandu. Spēlē gan zaudējām ar rezultātu 34 : 44 (E. Skuja – 11 p., M. Zeltkalns – 9 p.), un turnīrā ar trim uzvarām un diviem zaudējumiem tika izcīnīta 6. vieta, kas ir normāls rezultāts. Īpaši, ja visā novadā šajā komandā esam palikuši tik maz cīnītāju.
Madonas BJSS treneris Agnis Beķeris aicina 2003., 2006., 2007. g. dz. puišus pieteikties trenēties basketbola nodaļā.