No 8. līdz 11. janvārim Valmierā notika 24. Ziemas mūzikas festivāls.
Tajā ik gadu piedalās profesionāli mūziķi, mūzikas skolu audzēkņi, absolventi un citi mākslinieki no Latvijas un kaimiņvalstīm.
Jau tradicionāli spēlēt vienā no festivāla koncertiem devās arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Valmieras 5. vidusskolas zālē uzstājās flautiste Kate Lasmane, Paula Silava, klarnetiste Alīna Briede, trompetes solo – Jete Strazdiņa, saksofonists Lauris Vugulis, trombonists Ralfs Liģeris (koncertmeistares Ija Voiniča un Jolanta Grase), klavieru duetā muzicēja Zane Gerenberga un Keita Tomovica. Kā apliecināja J. Norviļa Madonas mūzikas skolas skolotājs Artūrs Grandāns, audzēkņi Valmieras 5. vidusskolas zālē sevi parādīja ļoti labi. Madonieši noskatījās arī muzikālo uzvedumu „D' Artanjana dzimšanas dienas svinības" un citus tās dienas priekšnesumus.