Rīgā, Tautas mākslas centrā „Ritums", izstādīti Madonas kultūras nama tēlotājas mākslas studijas „Madona" dalībnieku darbi.
Pirms tam šīs gleznas galvaspilsētā gandrīz divus mēnešus bija skatāmas Imantas kultūras centrā. – Imantas kultūras centrā uzrunājot bijušo madonieti Olitu Ozoliņu par iespēju izstādīt Jāņa Simsona un Madonas tēlotājmākslas studijas darbus, bija acumirklīga atsaucība un neticama iespēja tūlīt darbus arī izlikt, – laikrakstam stāsta izstādes organizatore Ilga Bērziņa. – Izstādē skatāmi Ligijas Bodnieces, Agitas Auziņas, Regīnas Šulmanes, Ivara Veigura, Ilgas Bērziņas, Mārītes Jagmanes, Maijas Žubes, Ausmas Pirogas, Laimas Lupiķes, Ritas Jakoveles, Dzidras Lapsas, Iritas Galejas, Marijas Dauģes, Aldas Stepanovas, Jolantas Pūpolas, Olitas Šleseres, Kristiānas Rozentāles, Elitas Straumes, Agneses Briedes darbi. Paldies studijas vadītājai Līgai Kalniņai par gadu desmitos ieguldīto nesavtīgo darbu, mācot ikdienišķajā saskatīt brīnumu, ar uzmundrinājumu un labiem vārdiem, padomiem, atverot spēju uzgleznot mirkli. Apmeklētāji Imantā tika iepazīstināti arī ar traģisko studijas un Madonas mākslas skolas dibinātāja Jāņa Simsona dzīvesstāstu. Viņa darbi tika izlikti arī Pārdaugavas izpilddirekcijā. Godāsim un cienīsim tik dažādās nozarēs tautas mākslas nemateriālajā kultūras matojumā darbojošos cilvēkus! Tikai mēs paši varam nosargāt mieru Latvijā un saglabāt mūsu zemi nākamajām paaudzēm.