– Kādas ieceres jaunajā gadā ir izdevies jau īstenot, un vai šim gadam esat saplānojuši arī lielākus darbus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Inese no Ērgļiem: – Gads ir tikai sācies, bet pirmos raibos rak-stus esmu jau noaudusi, un tas nozīmē, ka gads solās būt raibs. Esmu arī saplānojusi gada ritumā lielākos darbus, kas man ir jāizdara: to ir daudz, un tie būs krietni. Svarīgākais no tiem, protams, ir gatavošanās XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, un saistībā ar tiem arī Praulienā, kur ir notikuši pirmie bērnu dziesmu svētki, notiks diezgan nozīmīgas lietas.
Madoniete Maija: – Kopumā gads ir labi iesācies. Tikko esmu atgriezusies no Igaunijas, kur paciemojos pie vecākā dēla, kas mācās par virsnieku. Konstatēju, ka Igaunijā viss ir dārgāks kā pie mums. Tagad pēc eiro ieviešanas arī Latvijā preču cenas ir viegli salīdzināt. Šogad gribētu apciemot arī meitu, kas dzīvo Vācijā.
Cesvainietis Andrejs: – Gads ir iesācies ļoti labi. Pagaidām apmeklēt pasākumus gan nav sanācis. Strādāju, un arī jaunā gada ieceres ir vairāk saistītas ar darbu un celtniecību. Katrā ziņā nekādi braucieni netiek plānoti.
Jānis no Varakļānu novada: – Pagaidām nekas tāds īpašs jaunajā gadā nav noticis. Mums ir zemnieku saimniecība, līdz ar to ko darīt ir visu gadu. Ir tikai jāstrādā.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA