– Kādas ir jūsu domas par ceļu un ielu tīrīšanu šajā ziemas sezonā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Aldis: – Šorīt jau ļoti agri Madonā tika iztīrītas gan ielu braucamās daļas, gan ietves. Mazliet trotuāri gan ir slideni, jāiet uzmanīgi, bet tur neko nevar darīt – laikapstākļi šoziem ir ļoti mainīgi. Kopumā, manuprāt, tiek tīrīts apmierinoši.
Madoniete Ināra: – Šodien ir ziemīgi ļoti jauks laiks. Man ziema ļoti patīk, var snigt un arī līt – lai tikai neslīdētu, ziemā tā ir vienīgā problēma. Šodien ietves Madonā ir brīnišķīgas, bet pirms pāris dienām iztīrītas bija ielu braucamās daļas, taču trotuāri – ne.
Madonietis Arvīds: – Es nekur tālāk par Madonu neesmu braucis, un izbraukt pilsētā var labi arī ar vissezonas riepām. Turpretī ietves šoziem ir diezgan slidenas, taču to acīmredzot var skaidrot ar mainīgajiem laikapstākļiem. Visos laikos ceļi un ietves pilsētā ir kaisītas ar sāli, jaunu Ameriku jau neizdomāsi. Bet sniegs ātri izšķīst un pēc tam, uznākot salam, pārvēršas ledū. Manuprāt, iepriekšējos gados situācija bija labāka.
Veronika no Ošupes pagasta: – Madonā, skatos, jau iztīrītas gan ietves, gan ielu braucamā daļa, bet laukos tas ir kā kuro reizi. Piemēram, šorīt autobusi kursēja, bet visi ceļi uz lauku mājām vēl nebija iztīrīti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA