Latvijas Basketbola līgā jeb LBL3 spraigas cīņas turpina BK "Madona"/BJSS komanda.
Pirmajā
posmā 17 komandas pēc pērnā čempionāta rezultātiem sadalītas divās
apakšgrupās. Pa piecām labākajām komandām no katras apakšgrupas otrajā
posmā cīnīsies par 1.-10. vietu, pārējās – par 11.-17. vietu.
Izslēgšanas turnīrā aprīlī piedalīsies 12 labākās vienības. LBL3
dalībnieku skaits palielinājies jau trešo sezonu. 2013. gadā bija 12
komandas, pērn – 14, šosezon – 17.
Savu devīto spēli aizvadījām 12. decembrī Madonā, kad uzņēmām "Stasis"/Alūksne komandu. Šajā mačā iznāca labs revanšs un uzvara – 93 : 54 (E. Saulītis – 23, M. Cīrulis – 14, A. Škute – 13 punktu). 18. decembrī viesojāmies Rīgā, kur tika izcīnīta uzvara, tiekoties ar BS "Rīga" – 73 : 53 (E. Saulītis – 19, M. Cīrulis – 16 p.). 26. decembrī viesojāmies Rēzeknē. Mājās – uzvara ar 4 punktu pārsvaru, bet šajā spēlē dramatiskā galotnē tomēr sekoja zaudējums – 57 : 59 (A. Škute – 12, J. Juška – 12 p.).
29. decembrī pagaidām labākā sezonas spēle notika Carnikavā. Mājas spēlē zaudējām, bet izbraukumā izdevās spīdošs revanšs – 82 : 63 (E. Saulītis – 30, J. Juška – 10, A. Lazdups – 9, R. Zemītis – 9 p.).
Pašlaik ar 6 uzvarām un 6 zaudējumiem BK "Madona"/BJSS turnīra tabulā A grupā ieņem 4. vietu deviņu komandu konkurencē, un ļoti ceram, ka šogad izdosies iekļūt grupas piecu labāko komandu vidū un cīnīties izslēgšanas spēlēs.
Kā jau ierasts, BK "Madona" rūpējas par mājas spēļu apmeklētību. Arī šogad mājas spēļu pārtraukumos tiks izlozēti pieci skatītāji, no kuriem precīzākais soda metienu izpildītājs savā īpašumā iegūs dāvanu karti 15 eiro vērtībā. Katrā mājas spēlē būs arī tālmetienu konkurss, un tā uzvarētājs saņems T kreklu ar BK "Madona" simboliku.
22. janvārī pulksten 19.30 spēlēsim ar OC "Limbaži", un 2. apli noslēgsim 30. janvārī pulksten 19.30, tiekoties ar BK "Salacgrīva".