Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

17. janvārī atklās jauno, nu jau septīto sezonu

INESE BIELE, brauciena koordinatore

Autors • 12.01.2015.

Burtu lielums

17. janvārī ar „Labo krastu 2015" tiks atklāta jaunā, nu jau septītā autofotoorientēšanās sezona. Šajā braucienā savas pērles atklās Siguldas, Ropažu, Saulkrastu, Ogres un Ādažu apkārtne.

Pēc kārtīgas svinēšanas ir vērts izkustēties, un autofotoorientēšanās sacensību organizatori aicina visus uz pēcsvētku aktivitātēm svaigā gaisā.
Organizatori sola šo dienu padarīt par piedzīvojumiem un pozitīvām emocijām bagātu. Jums ir tikai jāpiedalās un jābauda brauciens, kurā būs orientēšanās pēc kartes, fotografēšanās, jautri uzdevumi, iespējams, leģendas brauciens uz nekurieni, kā arī ziemas prieku baudīšana (ja būs sniegs, protams). Taču arī bez sniega tiek garantēts jautrs noskaņojums un jauni iespaidi.
Piedalīšanās ir pavisam vienkārša – jāizveido komanda no vismaz diviem cilvēkiem, jāsagatavo jebkuras markas un krāsas vieglais automobilis, kā arī digitālais fotoaparāts kontrolpunktu fotografēšanai. Noderēs arī brauciena reģiona karte, jo organizatoru izsniegtā būs bez mēroga. Protams, neaizmirstiet par labo garastāvokli.
Starts – pie DUS „Statoil 2 Saulkrasti" (virzienā uz Rīgu), finišs – krogā „Sorbas" (Rīgas-Siguldas šosejas 37. km).
Reģistrēšanās – www.autofotoorientesanas.lv (līdz 15. janvārim).
Sacensības atbalsta: vecākais auto portāls www.iAuto.lv, viesu nams „Sauleskalns", krogs „Sorbas", mājas vīnu darītava „Domu pietura", „Statoil".
Tiekamies trasē!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px