9. janvārī pulksten 15 Madonas kultūras namā notiks starpnovadu skolu 2.-4. klašu koru koncerts „Kādu spēli spēlēsim?".
Koncertā piedalīsies: Madonas pilsētas 1. vidusskolas koris (diriģente Ija Voiniča), Madonas pilsētas 2. vidusskolas koris (diriģente Anita Melnupa), Bērzaunes pamatskolas koris (diriģente Ināra Stepāne), Lubānas vidusskolas koris (diriģente Silvija Bērziņa), Varakļānu vidusskolas koris (diriģente Ārija Tumane), Cesvaines vidusskolas koris (diriģente Lāsma Kausa), Ērgļu vidusskolas koris (diriģente Mārīte Kovaļevska), Madonas kultūras nama 1.-4. klašu deju grupa „Aliens" (skolotāja Ināra Cakule) un Madonas BJC teātra studija „IemīlēTS" (skolotāja Nadežda Niedrīte).