Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Smiltenē – 2. vieta, kauss un medaļas

AGNIS BEĶERIS

Autors • 06.01.2015.

Smiltenē – 2. vieta, kauss un medaļas
Burtu lielums

20. un 21. decembrī Smiltenes sporta skola rīkoja basketbola turnīru U-16 jauniešu komandām. Uz šo turnīru ieradāmies arī mēs – Madonas BJSS U-16 (1999. g. dz.) komanda.

Nesen beidzies pirmais aplis VEF LJBL regulārajā čempionātā basketbolā 1. divīzijā, bet, lai gūtu pieredzi, brīvlaikā arī treniņa nolūkos nolēmām spēlēt. Pirmajā dienā mums bija trīs spēles. Pirmajā spēlē „Siguldu" uzvarējām pārliecinoši – ar 57 : 15 (E. Pētersons – 17 p., K. Ķeveris – 12 p.). Otrajā spēlē ar Smiltenes komandu pirmais puslaiks bija visai saspringts, bet otrajā puslaikā mēs bijām pārāki un uzvarējām
ar 45 : 25 (E. Pētersons – 17 p., R. Brants – 11 p.). Trešo spēli spēlējām ar Pleskavas komandu. Tās komplektācija bija ļoti laba, bet tehniskā sagatavotība pleskaviešiem „kliboja". Šajā spēlē uzvarējām ar 61 : 12 (R. Brants – 18 p., K. Ķeveris – 12 p.).
Turnīra pēdējo spēli aizvadījām otrajā dienā – 21. decembrī – ar Balvu komandu. Balvu komandā šajā turnīrā piedalās gadu vecāki jaunieši, un likumsakarīgi, ka mēs vadībā atradāmies trijās spēles ceturtdaļās,
bet ceturtajā daļā tomēr zaudējām, jo izpaudās vecāko jauniešu fi ziskais pārspēks. Zaudējums Balvu komandai – ar rezultātu 33 : 47 (E. Pētersons – 8 p., N. Skripka – 16 p.).
Tātad turnīrā izcīnīta 2. vieta. Par komandas labāko spēlētāju atzina Rūdolfu Brantu. Komanda saņēma kausu, medaļas un piemiņas balvas.

Foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px