Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Izšķirošās cīņas par iekļūšanu play-off

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 06.01.2015.

Burtu lielums

Florbola komandai „Madona" jaunajā gadā atlikušajās regulārā čempionāta spēlēs jācenšas izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru, kas ļautu iekļūt labāko četriniekā (šobrīd madonieši ir piektie), lai varētu piedalīties izslēgšanas spēlēs.

2014. gadu komandai izdevās noslēgt ar uzvaru. Ar rezultātu 10 : 5 izbraukumā tika pārspēti Vidzemes apakšgrupas līderi „Lekrings-1". Šajā gadā visas regulārā čempionāta spēles (izņemot vienu – pret komandu „Rubene-1") madoniešiem būs jāaizvada pret Centra apakšgrupas komandām. Diemžēl izbraukumu grafi ks, ko sastādīja Latvijas Florbola savienība, nav par labu madoniešiem.
„Madonai" jādodas pie visām Kurzemes komandām, kamēr pie sevis jāuzņem salīdzinoši netālās Rīgas un Pierīgas komandas. Pirmais mačs ar kādu no otras apakšgrupas komandām jau tika aizvadīts. Spēle ar Centra apakšgrupas līdervienību FK „Irlava/Avant" viesos noslēdzās ar soda minūšu birumu, dūru izvicināšanu, sarkanajām kartītēm un zaudējumu – 3 : 9.
Nākamā spēle notiks šosestdien, 10. janvārī, pulksten 18.30 Madonas sporta centrā. Madoniešu pretinieki būs spēcīgā „LU/FS Masters" komanda.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px