Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Pēc pirmā apļa

AGNIS BEĶERIS

Autors • 06.01.2015.

Burtu lielums

Madonas BJSS jauniešu U-16 (1999. g. dz.) komanda piedalās VEF LJBL regulārā čempionāta 1. divīzijā.

12 labāko šī vecuma komandu konkurencē pēc 1. apļa sacensībām ar piecām uzvarām un sešiem zaudējumiem komanda ierindojas augstajā 7. vietā. Pērn sezonas noslēgumā ieguvām 10. vietu, bet šajā sezonā ir iespējams pakāpties augstāk un, kas zina, varbūt iekļūt play-off spēlēs labāko astotniekā.
Zaudētas spēles, tiekoties ar BS "Rīga" (49 : 73), BS "Rīga"/ Rīdzene/ERREA (54 : 94), "Ķeizarmežs"/ Sloka (66 : 87), "Valmiera" (54 : 65), "Jelgava" (73 : 99), BS "Ogre" (38 : 61). Uzvara izcīnīta, spēlējot ar BS "Rīga"/Jugla (78 : 68), ar Ventspils komandu (83 : 73), ar BS "Rīga"/DSN (81 : 74), "Ezerzeme"/ Viļāni (69 : 41) un Cēsu komandu (87 : 73).
Komandas rindās labu sniegumu rāda saspēles vadītājs N. Skripka, uzbrucēji –
R. Brants, K. Ķeveris, N. Dzelzkalējs, centra spēlētājs E. Pētersons, kā arī
spēlētāji R. Stamkevičs, K. Kalniņš, L. Bitels, D. Kolns. Atgriežamies laukumā pēc traumas un operācijas gaidām L. Lazdiņu.
2. apļa sacensības sāksies 17. un 18. janvārī. Spēlētājiem novēlu veiksmi basketbola laukumos, labas sekmes, absolvējot 9. klasi.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px