Madonas sporta centra kausu izcīņas seriālā dambretē aizvadītas piecas no plānotajām četrpadsmit kārtām. Sakarā ar Ziemassvētku pasākumiem Madonas skolēnu aktivitāte pēdējās kārtās vēl mazinājusies, aktīvi ir tikai dzelzavieši (treneris Jāzeps Juhnevičs) un liezērieši (treneris Elmārs Krampe).
Pēdējās gada sacensībās agresīvi cīnījās madoniete Aina Ivanova (20 p. no 24), apsteidzot dzelzavieti Jāzepu Juhneviču (19), saikavieti Mārtiņu Šulmani (16), kalsnavieti Māri Bārbalu (15) un liezērieti Elmāru Krampi (13). Šis pats piecnieks ir arī vadošais visā seriālā. No skolēniem veiksmīgākā ir Dina Juhneviča (Dzelzava).
Jaungadā pirmā kārta ieplānota 7. janvārī. Janvārī jānokārto arī parāds – novada atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē dāmām un kungiem atsevišķi.