Aizvadītas cīņas sporta centra kausu izcīņas dambretē seriāla ceturtajā kārtā, kur dalībnieku interese bija jūtami mazinājusies un dambretistiem rada pamatotas bažas par seriāla iespējamu turpinājumu nākamajā gadā.
Šoreiz koncentrējies bija un no uzvaras uz uzvaru "soļoja" saikavietis Mārtiņš Šulmanis, labojot šīs sezonas seriālā gūto punktu kopsummu uz 19 no 21. Par 2 punktiem atpalika sacensību tiesnesis dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, kam sekoja madonietes Aina Ivanova (15) un Ilze Priedīte (12). Līdzvērtīgi ar liezērieti Elmāru Krampi cīnījās jaunie – Dina Juhneviča un Guntis Skudra (visiem pa 10), bet liezērietei Vinetai Mikovičai (7) sekoja mazie madonieši – Lauris Kaparkalējs (6), Adrians Romanovskis (4) un Raivo Ūdris (3). Ļoti žēl, ka joprojām nav sacensību nolikuma un punktu vērtēšanas sistēmas, tas neveicina dalībnieku aktivitāti un ir jācīnās kā "ezīšiem miglā".
Seriāla piektā kārta plānota 17. decembrī pulksten 16.