Madonas BJSS jaunie basketbolisti U-12 (2003. g. dz.) vecuma grupā aizvadījuši trīs kārtas minispēlēs VEF LJBL regulārajā čempionātā.
1. kārtā vairāk tika izlīdzēts U-13 vecuma grupas komandai un spēlēts ar vienu piecnieku 2003. g. dz. zēnu un vienu piecnieku 2004. g. dz. puišu. Tāpēc arī – likumsakarīgi zaudējumi Jēkabpils komandai ar 10 : 66, "Līvāniem" (23 : 65) un "Rēzeknei" (25 : 82).
2. kārtā, spēlējot abos piecniekos, 2003. g. dz. zēniem rezultāti citādāki – uzvara spēlē ar "Rugājiem" (64 : 38), bet ar rezultātu 42 : 48 – zaudējums "Cēsīm", uzvara pār "Rūjienu" – 44 : 41. Otrajā 2. kārtas dienā Krāslavā sāpīgs zaudējums Krāslavas/Daugavpils 15. vidusskolas komandai – 55 : 57, jo tālo ceļu mērojām vien 9 zēni, un komanda izcēlās ar piezīmju nastu. Bija jāspēlē 3 pret 5 jau trešo un 4 pret 5 ceturto spēles ceturtdaļu. Žēl, ka ir daži zēni un vecāki, kuri neierašanos uz spēlēm uzskata par normu, bet bieži vien šādā veidā iegāž komandu, komandas biedrus un treneri.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.12.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto