Vidzemes Augstskolas telpās 22. novembrī tika noskaidroti šā gada Vidzemes labākie ģeogrāfi.
Noskaidrot labākos bija ieradušies 122 skolēni no 17 skolām.
Madonas Valsts ģimnāzija Vidzemes jauno ģeogrāfu skolas nodarbībā – atklātajā olimpiādē ieguva vairākas spožas godalgotās vietas: 9. klašu grupā 1. vietu izcīnīja Krišjānis Kucins; 10. klašu grupā 1. vieta – Rebekai Birziņai; 10. klašu grupā 2. vieta – Laurai Drunkai; 11. klašu grupā 2. vieta – Mārim Bazulim; 12. klašu grupā 2. vieta – Miķelim Dāvidam Rikveilim. Skolu kopvērtējumā Madonas Valsts ģimnāzija izvirzījās kā pārliecinoša līdere, aiz sevis atstājot Cēsu Valsts ģimnāziju un Valmieras Valsts ģimnāzijas komandu.
Nākamā Vidzemes jauno ģeogrāfu skolas nodarbība notiks 13. decembrī, tās tēma – Dienvidu puslode.
Autore: INESE ELSIŅA