Latvijas Biatlona federācija (LBF) 29. novembra sestdienā sapulcināja biatlona trenerus un interesentus uz izglītojošo semināru Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā.
Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu pārstāvēja treneri Aira Bērziņa, Una Arama, Arnis Šmugais un Oļegs Maļuhins. Ar tēmu „Sirds veselība un sports" iepazīstināja Latvijas Universitātes Kardioloģijas institūta direktors, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas kardioloģijas centra vadītājs, profesors Andrejs Ērglis. Valsts Sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Gatis Berķis runāja par antidopinga aktualitātēm. Par sporta ieroču apriti Latvijā stāstīja LBF ģenerālsekretāre Anna Jermolajeva.
Autore: IVETA ŠMUGĀ