2014. gadā ar bezmaksas digitālās apmācības programmas skolotājiem „Samsung Skola nākotnei" palīdzību izdevās modernizēt mācības 30 Latvijas skolās.
To vidū ir Madonas pilsētas 1. vidusskola un Lubānas vidusskola. Turpinot pagājušajā gadā uzsākto skolotāju digitālās apmācības programmu „Samsung Skola nākotnei", šogad izveidota padziļināta un radošāka mācību programma. Tā dos iespēju skolotājiem apgūt ne tikai tehnoloģiju prasmes, bet arī līderību un pārmaiņu vadību. Pieteikšanās „Samsung Skola nākotnei" otrajam mācību gadam sāksies 26. novembrī.
Autore: INESE ELSIŅA