Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

BK “Madona”/BJSS turpina cīņu

Redakcija

Autors • 11.11.2014.

BK “Madona”/BJSS turpina cīņu
Burtu lielums

Latvijas Basketbola līgā jeb LBL3 spraigas cīņas turpina aizvadīt BK "Madona"/BJSS komanda.

Pirmajā posmā 17 komandas pēc pērnā čempionāta rezultātiem sadalītas divās apakšgrupās. Pa piecām labākajām komandām no katras apakšgrupas otrajā posmā sacentīsies par 1.-10. vietu, pārējās – par 11.-17. vietu. Izslēgšanas turnīrā aprīlī piedalīsies 12 labākās vienības. LBL3 dalībnieku skaits palielinājies jau trešo sezonu pēc kārtas. 2013. gadā spēlēja 12 komandas, pērn – 14, šosezon – 17.
BK "Madona" izcīnījusi 2 uzvaras un 3 spēlēs zaudējusi. Pirmo spēli BK "Madona"/BJSS aizvadīja 10. oktobrī izbraukumā, spēlējot ar Alūksnes komandu "Stasis"/Alūksne. Piedzīvots pirmais zaudējums ar rezultātu 65 : 77. Mūsu komandas rindās rezultatīvākais bija Artūrs Škute (17 punktu) un Alvis Lazdups (15 punktu). Alūksnes komandā labākais bija leģionārs no Gulbenes –
bijušais "Buku" spēlētājs Gundars Rauza, kas mūsu grozā sameta 27 punktus.
Otrā spēle 17. oktobrī notika Madonas pilsētas sporta centrā, kur tikāmies ar BS "Rīga" komandu. Sīvā cīņā savu atbalstītāju priekšā izdevās uzvarēt (86 : 79). BK "Madona"/BJSS rindās laba spēle izdevās Artūram Škutem, kas guva 31 punktu.

Autors: AGNIS BEĶERIS, basketbola treneris

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px