Šodien, 11. novembrī, Madonā notiks tradicionālais Lāčplēša dienas atceres pasākums Poruka ielā.
Šoreiz tam dots nosaukums „Atceramies, sadziedamies, iedegamies Latvijā un par Latviju!". Kā informē pasākuma organizatore Beāte Ozoliņa, tiks saposta iela, iedegtas svecītes, pulksten 18 svētkus ieskandinās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris diriģenta Artura Kloppes vadībā. Pulksten 18.30 atnākušie tiks aicināti ieklausīties dzejas lasījumos, mūzikā, dziedāt līdzi un sildīties pie piemiņas ugunskura. Pasākumu atbalsta Madonas novada pašvaldība, Poruka ielas iestādes, uzņēmumi, biroji, veikali.
Autore: INESE ELSIŅA