105 komandas no visiem Latvijas reģioniem, 212 spēļu, vairāk nekā 1000 jauno basketbolistu – tāda ir statistiskā bilance VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas rīkotās „Kāruma kausa" izcīņas pirmajiem turnīriem, kas skolēnu brīvdienās divas dienas risinājās Ogrē, Rīgā, Salaspilī, Saldū un Madonas sporta centrā.
U-10 un U-11 vecuma grupu zēni un meitenes aizvadīja 4-5 spēles, iegūstot pirmo oficiālo cīņu emocijas un pieredzi. Nākamais „Kāruma kausa" posms notiks Ziemassvētku brīvdienās.
„Kāruma kausa" izcīņas turnīros diplomus un balvas saņem visi dalībnieki, neatkarīgi no komandas rezultātiem. Tomēr slikts tas sportists, kurš necenšas kļūt par uzvarētāju. Pēc pirmā posma visplatāk smaidīja to 18 komandu spēlētāji, spēlētājas un treneri, kuri uzvarēja pilnīgi visās spēlēs.
Madonas BJSS tika pārstāvēta ar trim komandām – divas komandas spēlēja U-11 vecuma grupā – Madonas BJSS (Jānis Roga) un Madona/Ērgļi (Ivars Teteris), viena komanda – U-10 grupā – Madonas BJSS (Agnis Beķeris).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.11.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto