Noslēgušies rudens ceturtdienu skrējieni parkā, kas notika oktobrī.
Atšķirībā no pavasara skrējieniem papildu kilometru skrējienu veica 12-15 gadu veco zēnu un meiteņu grupas. Jaunākie skrējēji bija Ginters Bērziņš no Lauteres (dzimis 2009. gadā), Gundega Līcīte (2005. g.) un Alise Rozīte (2005. g.) no Madonas. Par skrējiena uzvarētājiem šajā distancē kļuva Elizabete Paura un Lauris Zālītis. Otrajā vietā – Katrīna un Ginters Bērziņi, bet trešajā – Gundega Līcīte un Rihards Juhnovičs.
16-18 gadu grupā 2 kilometrus visātrāk veica Līva Bauere un 13 gadu vecais Kristaps Iļčukovs, otrajā vietā ierindojās Katrīna Lauma Āboliņa un Mārtiņš Smilga, bet trešo vietu izcīnīja Ivars Bisenieks.
19-29 gadu grupā 3 kilometru skrējienos uzvarēja Inga Sudāre un Emīls Stiprais, 15-16 gadu vecumā noskrienot 5 reizes kā visu skrējienu uzvarētājs. Otro vietu šajā grupā izcīnīja Zane Kļaviņa un Raivo Špuns, bet bronzas godalgu izcīnīja Marita Kiļupa un Edgars Zariņš.
30-39 gadu grupā 3 kilometru skrējienos uzvarēja Renāte Rācenāja un Uģis Jakubovskis, otrajā vietā ierindojās Līga Golubeva un Oļegs Fiļipenko.
40-49 gadu grupā rudens skrējienos nepārspēti palika Māra Rināsa un Uldis Lapsa.
50 un vecāko skrējēju grupā uzvarēja Zinaīda Rācenāja un Ilmārs Bērziņš, otrajā vietā ierindojās Dace Saulīte un šo rindu autors – Gunārs.
1.-3. vietas ieguvēji saņēma Madonas novada medaļas. Paldies!
Noslēgumā izskanēja doma – 2015. gadā skrējienus turpināt maijā. Aicinām mūsu pulkā!
Autors: GUNĀRS MATS,
Madonas SVK valdes priekšsēdētājs