Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vēlējumi jaunievēlētajai Saeimai

Redakcija

Autors • 04.11.2014.

Burtu lielums

Ko jūs novēlētu jaunievēlētajai Saeimai, un kādas ir jūsu domas par Ināras Mūrnieces kandidatūras (NA) virzīšanu 12. Saeimas priekšsēdētājas amatam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Sandra: – Saeima strādās līdzīgi kā iepriekšējās. Attiecībā uz Saeimas priekšsēdētāju, man labāk patiktu, ja parlamentu turpinātu vadīt Solvita Āboltiņa. Esmu par to, lai viņa pieņemtu Saeimas deputāta mandātu gadījumā, ja to noliks Junkurs. Katrā ziņā es Solvitas Āboltiņas darbību vērtēju pozitīvi.

Madonietis Valdis: – Manuprāt, politiķu runās ir ļoti maz patiesības. Var tikai pabrīnīties, cik viņi skaisti prot runāt un parūpēties par sevi. Domāju, ka jaunā Saeimas priekšsēdētāja kandidatūra tiek rūpīgi saskaņota jau pirms balsošanas un pēc tam sēdē tā vairs ir tikai formalitāte. Epopeja kā ar Zatlera neievēlēšanu šajā amatā pirms trim gadiem šoreiz neatkārtosies.

Inese no Praulienas: – Gribētos, lai jaunievēlētā Saeima izglītības darbiniekiem vairāk nāktu pretim un, protams, lai situācija uzlabotos visā valstī. Būsim paši ar gaišām un pozitīvām domām, nekritizēsim citus, un varbūt tad arī mūsu ikdiena kļūs labāka. Cerīgi raugāmies arī potenciālās izglītības ministres virzienā, gaidām kaut ko jaunu un domājam par to, lai tiktu pieņemti saprātīgi lēmumi un tik daudz neeksperimentētu ar izglītības moduļiem.

Ingars no Kalsnavas: – Lielāka uzmanība būtu jāpievērš izglītībai un nodokļiem, piemēram, tos samazinot pārtikas produktiem, un lai kaut kādā veidā tiktu samazināta aizbraukšana. Pagaidām komentāra par izvirzīto kandidatūru Saeimas priekšsēdētājas amatam man nav. Skatīsimies, kā viņa ievēlēšanas gadījumā strādās. Arī jauno Saeimu vērtēsim pēc darbiem.

Madonietis Vadims: – Es politikai tik ļoti nesekoju, bet, protams, jaunievēlētajai Saeimai vairāk uzmanības jāvelta gan izglītībai, gan veselībai, un arī pensijas būtu jāpalielina. Bet attiecībā uz nākamo Saeimas priekšsēdētāju – gan jau kādu ievēlēs, šī vieta tukša nepaliks.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px