Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Florbolisti atgūstas pēc zaudētās spēles

Redakcija

Autors • 29.10.2014.

Florbolisti atgūstas pēc zaudētās spēles
Burtu lielums

FK „Madona" Latvijas florbola čempionāta 1. līgā ir aizvadījusi divas spēles, Madonā piedzīvojot zaudējumu, bet izbraukumā izcīnot uzvaru.

Pēc nedisciplinētās spēles Līgatnē, kur, mača trešajā periodā zaudējot 4 vārtus, tika piedzīvota sakāve pret vietējo komandu, mūsu florbolisti atgriezās mājās, lai tiktos ar vieniem no apakšgrupas līderiem – Cēsu „Lekrings-1". Jauno cēsnieku ātrumam madonieši pretim lika disciplinētu spēli aizsardzībā un spēka spēli. Šī taktika deva rezultātu, un spēle noritēja punkts punktā, vairāk labu izdevību radot tieši pie viesu vārtiem, taču par spīti labajiem vārtu gūšanas momentiem pretinieku vārtsarga Mika Ozola (viņam arī „Lekrings-1" labākā spēlētāja tituls) teicamā spēle, kā arī veiksmes trūkums neļāva izcīnīt otro uzvaru savu skatītāju priekšā. Spēles rezultāts 2 : 5 cēsnieku labā. Mājinieku komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Matīss Budovskis un komandas kapteinis Edgars Gailums, viņš šajā spēlē tika atzīts par labāko FK „Madona" rindās un tika pie Madonas novadā ražotajiem uztura bagātinātājiem „Honimun".

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2014.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AIGARA KREICBERGA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px